Wałbrzyski radny w prokuraturze

  Wałbrzyski radny w prokuraturze

  Artur Szałkowski

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Prokuratura Rejonowa w Kłodzku wyjaśni, czy radny z Wałbrzycha, a zarazem urzędnik miejscowego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji i Rolnictwa, popełnił przestępstwo.
  - Jedna sprawa dotyczy poświadczenia nieprawdy w trakcie wewnętrznego egzaminu, który organizowała ARiMR - wyjaśnia Anna Gałkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kłodzku. - Natomiast w drugiej sprawie chodzi o wyłudzenie z ARiMR pieniędzy za nieprzepracowany czas.

  O rzekomym popełnieniu przestępstwa przez radnego poinformował prokuraturę Andrzej Stram, którego w styczniu tego roku odwołano z funkcji dyrektora wrocławskiego oddziału ARiMR.


  - Mam informację, że w styczniu egzamin, zamiast pana Torbusa, zdawała zmuszona przez niego pracownica ARiMR - tłumaczy Stram. - Wychodząc na obrady rady miejskiej, pan Torbus nie informował o tym przełożonych na piśmie i za ten czas brał pieniądze z miejsca pracy.

  Sam oskarżany radny uważa zarzuty za absurdalne.
  - Kiedy prokuratura skończy śledztwo, założę panu Stramowi sprawę w sądzie - zapowiada Artur Torbus.

  Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Torbus jest członkiem wałbrzyskiej PO, a Stram szefuje PSL w Wałbrzychu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama