Wrocław: Trwa poranny szczyt komunikacyjny. Sprawdź listę...

  Wrocław: Trwa poranny szczyt komunikacyjny. Sprawdź listę zakorkowanych ulic.

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Sytuacja na drogach najgorzej wygląda na południu i zachodzie miasta, na ulicach prowadzących w kierunku centrum. Korkuje się również ul. Kazimierza Wielkiego.
  Centrum miasta stoi w korku. Kierowcy tracą czas stojąc od ul. Traugutta i pl. Społecznego, poprzez ul Kołłątaja, pl. Dominikański i ul. Oławską.

  Średnia prędkość w granicach ok 10 km/h wydłuży podróż kierowców, którzy wybrali trasę przez ulice: od Traugutta poprzez Oławską do pl. Dominikańskiego, Podwale, Świdnicka, Krupnicza, Sądowa, pl. Orląt Lwowskich, skrzyżowanie Piłsudskiego z Grabiszyńską, pl. Jana Pawła II, pl. Strzegomski, Rysia, Wejherowska, Milenijna, Bajana, Zaporoska, Zielińskiego, Żelazna, Trwała, Krzycka, Wyścigowa, Pułtuska, Weigla, Borowska, Orzechowa, Hubska, Gliniana, Ślężna, Dyrekcyjna, pl. Bema, Trzebnicka, Osobowicka.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Fatalna synchronizacja świateł na ul. Legnickiej.

   Kazimierz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Jazda dzisiaj ul. Legnicką to prawdziwy koszmar. Nie dość że spadł deszcz, to jeszcze tak dzisiaj zostały włączone światła, że na każdych - od ul. Na Ostatnim Groszu do ul. Kazimierz Wielkiego...rozwiń całość

   Jazda dzisiaj ul. Legnicką to prawdziwy koszmar. Nie dość że spadł deszcz, to jeszcze tak dzisiaj zostały włączone światła, że na każdych - od ul. Na Ostatnim Groszu do ul. Kazimierz Wielkiego musieli kierowcy stać. Dodatkowo od kilku miesięcy światła na skrzyżowaniu ulic Ruskiej i Kazimierza Wielkiego są tak włączone - że zawsze trzeba długo stać na ul. Ruskiej. A jeszcze kilka miesięcy temu przejeżdżając przez plac Jana Pawła II można było przejechać ul. Ruską i wjechać na ul. Kazimierza Wielkiego.
   Czy komuś zależy na korkach we Wrocławiu? jeżeli tak to jest to wielki skandal!!!!!!!!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama