Rozbój na SOR-ze w Oławie. Pseudokibice w areszcie

  Rozbój na SOR-ze w Oławie. Pseudokibice w areszcie

  red., MAL

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Do aresztu trafili trzej mężczyźni, którzy na terenie szpitalnego oddziału ratunkowego w Oławie sterroryzowali personel. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury.
  SOR Oława - pseudokibice pobili i znieważyli pielęgniarki

  SOR Oława - pseudokibice pobili i znieważyli pielęgniarki ©Fot. ZOZ w Oławie

  - Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oławie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o popełnienie czynów o charakterze chuligańskim na terenie szpitalnego oddziału ratowniczego w Oławie. Zatrzymani to mieszkańcy Oławy w wieku 20, 25 i 26 lat - informuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

  Do zdarzenia doszło wieczorem, w poniedziałek 7 października 2013 r. Sprawcy wszczęli awanturę z powodu "zbyt długiego" oczekiwania na udzielenie pomocy, której potrzebował jeden z nich. Chuligani sympatyzujący z klubem piłkarskim z Oławy pojawili się w nocnej przychodni szpitala, bo jeden z nich miał rozciętą rękę. Przez chwilę byli spokojni, ale zaraz potem zaczęli głośno upominać się o przyjęcie przez lekarza. Następnie, już na terenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zaczęli wyzywać pielęgniarki, a jedną z nich uderzyli w twarz.

  Czytaj więcej: Pseudokibice pobili i znieważyli pielęgniarki

  Zatrzymani usłyszeli zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych, gróźb karalnych kierowanych pod ich adresem, naruszenia nietykalności i zniszczenia mienia.

  Za popełnione czyny grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama