Ważne
  Jacek Protasiewicz znów wybrany na przewodniczącego PO we...

  Jacek Protasiewicz znów wybrany na przewodniczącego PO we Wrocławiu [RELACJA NA ŻYWO]

  Marcin Torz, fot. Janusz Wójtowicz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Jacek Protasiewicz znów wybrany na przewodniczącego PO we Wrocławiu [RELACJA NA ŻYWO]
  1/13

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Jacek Protasiewicz ponownie wybrany na przewodniczącego PO we Wrocławiu. Platforma Obywatelska dziś od rana wybierała swojego nowego szefa. W budynku Ossolineum od godziny 10 trwało spotkanie wyborcze, które relacjonowaliśmy dla Państwa na żywo. O głosy polityków PO rywalizowali: Jacek Protasiewicz (obecny przewodniczący PO we Wrocławiu) i Sławomir Piechota.
  Po zwycięstwie we Wrocławiu Jacek Protasiewicz zadeklarował, że będzie startował w wyborach na szefa dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. A zatem wszystko wskazuje na to, że Protasiewicz zmierzy się z obecnym przewodniczącym PO w regionie - Grzegorzem Schetyną.

  A na popularnym portalu społecznościowym Facebook Rafał Dutkiewicz zdążył już pogratulować zwycięstwa we wrocławskim PO Jackowi Protasiewiczowi:

  "Gratulacje dla Jacka Protasiewicza. Wierzę, że to początek sukcesów. Cieszy mnie, że Platforma postawiła na współdziałanie i rozwój. Jestem gotów do współpracy dla dobra Wrocławia i Dolnego Śląska."


  WYBORY SZEFA PO WE WROCŁAWIU - CZYTAJ WIĘCEJ - O CO TO CZY SIĘ RYWALIZACJA I DLACZEGO JEST TAK WAŻNA DLA WROCŁAWIA?

  15.30 - Jacek Protasiewicz: Cieszę się bardzo, że moje propozycje zyskały tak duże poparcie wśród kolegów z Platformy. Dziękuję - skomentował krótko reporterowi GazetyWroclawskiej.pl Jacek Protasiewicz przed opuszczeniem sali. Wyszedł tuż po ogłoszeniu informacji o zdecydowanym zwycięstwie.

  15.20 - JACEK PROTASIEWICZ WYGRYWA WE WROCŁAWIU! GROMI SŁAWOMIRA PIECHOTĘ

  WYNIKI:

  231 delegatów, 230 - ważne głosy, 1 nieważny.

  Sławomir Piechota - 69 głosów
  Jacek Protasiewicz - 161 głosów


  15.00 - 1:0 dla Jacka Protasiewicza
  Wybory szefa PO trwają we Wrocławiu, a zakończyły się m.in. w Jeleniej Górze. Tam wygrał Hubert Papaj, który pokonał Marcina Zawiłę, obecnego prezydenta miasta. Ten drugi jest kojarzony z Grzegorzem Schetyną. - Jest 1 do 0 dla Jacka. Jak jeszcze we Wrocławiu wygra, to w regionie zwycięży Schetynę - mówi nam jeden z polityków PO we Wrocławiu.

  Niebawem ma zacząć się głosowanie we Wrocławiu.

  14.40 - Politycy PO zadają pytania kandydatom

  Na pytania odpowiada Protasiewicz. Część delegatów zachowuje się niekulturalnie, bo wykrzykuje w stronę europarlamentarzysty. - Mniej zbójectwa, więcej polityki, a jeszcze więcej kultury - zwrócił się do nich Protasiewicz. Protasiewicz twierdzi, że wcale nie ogłosił swojego pomysłu sojuszu w mediach, a opowiadał o tym już wcześniej. Czy opuściła mnie intuicja polityczna? Donalda Tuska też mogła przecież opuścić, tego wykluczyć nie mogę. Czy nagle mamy przestać być bezkrytyczni wobec Dutkiewicza? Absolutnie nie.

  Teraz Sławomir Piechota
  . Jestem otwarty na różne warunki, ale druga strona musi być godna zaufania. Co się stanie, gdy zostaniemy znowu oszukani? I będziemy zbyt słabi, by być partnerem dla Dutkiewicza. A jeśli i on będzie słaby? To wtedy możemy go po prostu wepchnąć w koalicję z PiS-em. Dlaczego stawiam na prace, a nie kalkulacje, pisane palcem po wodzie? Bo o mieście też nic nie wiemy. Nie wiemy o tym, jak mają się finanse miejskie. Dlatego ja deklaruję pracę, bo praca - a nie kalkulacje - doprowadzi nas do celu.


  Godz. 14.15 - Jarosław Duda: Jacku, dlaczego nas podzieliłeś...

  - Dlaczego nie rozmawiałeś z nami o swojej propozycji, tylko ogłosiłeś ja w mediach. Czuję się oszukany. Możemy się różnic na koncepcje, strategie. Ale we własnym gronie powinniśmy wypracowywać pomysł, który byłby naszym pomysłem. A ty pokazałeś swój pomysł. A co będzie, jak kiedyś się obudzisz i pomyślisz, że warto robić sojusz z Lidią Gerninger de Oedenberg? Znów zadzwonisz do zaprzyjaźnionego dziennikarza?

  Godz. 14

  Ewa Wolak, w swoim krótkim wystąpieniu po prostu poparła Piechotę. Mimo, że scenariusz zjazdu zakładał, że bedą pytania. Posłanka nie zadała żadnego. Huskowski informuje kolejne osoby, że pytania zadawać trzeba.

  Paweł Karpiński: - Niedawno mocno, wspólnie z Jackiem, krytykowaliśmy miasto za fatalną politykę dotycząca śmieci. To co, teraz będę miał powiedzieć, że wszystko jest w najlepszym porządku?

  Jarosław Charłampowicz: Czy jest pewne, na sto procent, że Dutkiewicz wygra wybory prezydenckie? Czy według kandydatów dobry kandydat, z dobrym programem, nie ma szans na wejście do drugiej tury i wygranie z Dutkiewiczem? A od Jacka chciałbym usłyszeć, jak sobie wyobraża współpracę z obozem Dutkiewicza.

  Godz. 13.45 : Przemawia Jacek Protasiewicz:


  Często w tych czasach, niełatwych dla PO, mówimy o tym, że kluczem jest wrócić do korzeni. W 2006 roku wygraliśmy świeżością, atrakcyjnością, otwartością dla obywateli. We Wrocławiu tak wyszło, że pokłóciliśmy się z ludźmi, którzy byli z nami od zarania. Tak, jak Rafał Dutkiewicz. Platforma Obywatelska ma słuchać obywateli. A obywatele mówią, pogódźcie się, my chcemy zgody! Ludzie mówią, że o to właśnie chodzi. Bo chodzi o Wrocław. Jestem gotów do współpracy. formułujemy propozycje. Nie na kolanach, ale po partnersku. Sławek mówił, że mamy złe doświadczenia, że słowa nie były dotrzymywane. Tym razem jest inaczej. Nie proponuję randki w ciemno z Dutkiewiczem. Chcemy się umówić, ale konkretnie: O tym, jak ma być we Wrocławiu, w regionie. Życzę Wrocławiowi rozwoju. Więcej odwagi i wiary. Również w naszych partnerów. Bo Dutkiewicz to partner, a nie wróg. Wrogowie są gdzie indziej.

  Godz. 13.25 - Swój program przedstawia Sławomir Piechota. Później Jacek Protasiewicz. Następnie będzie można zadawać pytania i dojdzie do głosowania.

  Piechota: Stajemy przed wyborem, jaką Platformę będziemy mieli w przyszłości. Naszej Po potrzeba nowej ręki, trzeba abyśmy odbudowali naszą silną pozycje, dzięki której tak wiele dobrego zadziało się we Wrocławiu. To z naszego środowiska wyszło trzech prezydentów. Gdy będzie silna Platfroma, to będzie ważnym partnerem dla prezydenta - niekoniecznie naszego, ale z innego środowiska. Jak mamy stać się silni? Musimy ciężko pracować dla Wrocławia. Powinniśmy na bieżąco, w kołach, prowadzić prace nad tym, jaki mamy plan dla miasta, jak oceniamy to, co się w mieście dzieje. Musimy być też silni swoją wiarygodnością. Przed wyborcami: czy mamy plan na Wrocław, czy też chcemy wchodzić w jakieś układy. Trzy lata temu namawialiśmy Dutkiewicza, aby poszedł z nami. Nie pierwszy raz Dutkiewicz grał na zwłokę, a później powiedział ,,niech wybory zdecydują". I nagle ludziom mówimy, że mamy własnego kandydata. To było nielogiczne. A teraz? Krytykujemy go od kilku lat, a nagle pojawiają się głosy, żeby wejść z nim w sojusz. To też jest nielogiczne, ludzie tego nie rozumieją. Potrzebujemy silnej Platformy, która będzie partnerem dla prezydenta i będzie miała wpływ na rządy we Wrocławiu.


  Godz. 13.10 - Ziemowit Kubicz - Kiedyś Francuzi wynieśli na tron mało znanego polityka, czyli Napoleona...

  Ziemowit Kubicz - Kiedyś Francuzi wynieśli na tron mało znanego polityka, czyli Napoleona. A później mówili o tym "wyhodowaliśmy potwora". A w naszym Ratuszu zagnieździł się smok, który bucha ogniem, gdy ktoś pyta o miejskie finanse. Można mu podsunąć dziewicę, żeby nas obłaskawiał, ale można też sięgnąć po broń i stanąć do walki. Kluczem jest znalezienie złotego środka.


  Godzina 13.00 - Przemawiają kolejno: Jankiewicz, Zdrojewska i Lorenc


  Leszek Jankiewicz - To nam Wrocław zawdzięcza swój największy skarb, czyli autostradową obwodnicę. Dlatego, że mieliśmy mocną pozycję. Musimy mieć mocną pozycję w mieście, a nie wchodzić w różne układy przed wyborami.

  Barbara Zdrojewska, szefowa PO w sejmiku. - chciałabym poprosić o nieobrażanie się nawzajem i zaprzestańmy już rozmawiać na temat pompowania kół.

  Sebastian Lorenc, radny miejski - Mimo, że Dutkiewicz obiecuje na łamach prasy pojednanie z nami, to już różne jego zapewnienia słyszeliśmy. Choćby obietnice wyborcze z 2002 roku. Że nie poszerzy strefy płatnego parkowania, że nie będzie dotował zawodowego sportu, czy że nie ogrodzi parków. Czy coś spełnił? Nie. Paradoksalnie udało mu się spełnić obietnicę, że nie będzie co roku organizował koncertu wielkiej gwiazdy. Ale za to musimy dziękować nie prezydentowi, a Princowi...


  12.45 - Grzegorz Roman, bliski współpracownik Dutkiewicza, członek PO

  Mówi o problemach powiatu wrocławskiego (nie Wrocławia), który jest jego zdaniem marginalizowany. - Nie działa nawet rada powiatu - wytyka Roman. - W powiecie dzieją się rzeczy ważniejsze, niż w mieście. W powiecie nasz koalicjant (PSL - przyp. MAT) się wysypał, a my mamy szanse na zwiększenie swojej roli.

  Godz. 12.30 - Łukasz Wyszkowski, radny miejski
  - Od pewnego czasu, mechanizm PO we Wrocławiu zgrzyta. Coś nie tak jest z wyborami we Wrocławiu. W Polsce uzyskujemy świetne wyniki, a we Wrocławiu jest gorzej. Nie zbudujemy silnej Platformy, gdy będziemy robić takie dziwne machinacje (ma na myśli pompowanie kół - MAT). Musimy działać razem, dla dobra Wrocławia.

  Godz. 12.15 - Padają coraz mocniejsze słowa przeciwników Protasiewicza.
  Paweł Karpiński, szef koła Młoda Platforma, które sprzyja Piechocie i Schetynie. - Znam dobrze funkcjonowanie kół. U nas jedna osoba się zapisuje, jedna wypisuje... Pompowanie kół to wielki wstyd dla nas wszystkich. To skandal. Pompowanie kół polega na tym, że ktoś zapisując tyle osób, chce wpłynąć na wynik zjazdu. To nie fair w stosunku do uczciwych ludzi, którzy nigdy by się do tego nie posunęli (brawa z sali). Apeluję do wszystkich, aby kwestię pompowania kół wzięli pod uwagę głosując na zjeździe.

  Igor Wójcik, szef koła środowiskowego - Raport posłanki Wolak o pompowaniu kół jest druzgocący. Ja nie pompowałem swojego koła, jestem oburzony tym, co się działo. Jestem zawiedziony, to paskudny skandal, który kładzie się na nas cieniem. czuję się oszukany.

  Godz. 12.00 - Mówi posłanka Ewa Wolak, która jest stronniczką Piechoty i Schetyny.
  Opowiada o pompowaniu kół. - Niedawno do jednego z kół zapisano 93-letnia kobietę, która nie mieszka nawet na Dolnym Śląsku - wytyka Wolak. PISALIŚMY O TEJ SPRAWIE W POŁOWIE WRZEŚNIA - KLIKNIJ I PRZECZYTAJ O POMPOWANIU KÓŁ W PO NA DOLNYM ŚLĄSKU

  Dodała, że do koła leśników, które jest kojarzone ze Schetyną, od dawna nikogo nie przyjęto nowego.

  Godz. 11.40 - Wybrano 13 członków komisji skrutacyjnej. Zjazd prowadzi poseł Stanisław Huskowski.

  Głos zabiera Jacek Protasiewicz, szef wrocławskich struktur. Składa sprawozdanie z działań zarządu w powiecie. Opowiada, że wybory samorządowe we Wrocławiu kończyły się słabymi wynikami. - Co może być przyczyną? Źli kandydaci? Zła kampania? Nie. Moim zdaniem, wielu wrocławian nie utożsamia się z PO. Dlaczego tak się dzieje? Może wyborcy nie widzą różnicy pomiędzy nami, a listą Dutkiewicza. Niezależnie od naszych wysiłków, dla wrocławian, nawet dla naszych sympatyków, nie jest zrozumiały konflikt pomiędzy PO a Dutkiewiczem. Widzą różnice pomiędzy PO a PiS, czy SLD. Jeśli chodzi o obóz Dutkiewicza, to tych różnic nie widzą.


  11.20 - Jarosław Duda - silna PO partnerem dla Dutkiewicza

  - Przede wszystkim (Duda zwraca się do Huskowskiego) Przewodniczący Tusk wcale nie powiedział, żeby bratać się z Rafałem Dutkiewiczem. Musimy próbować się dogadywać, ale na pewno nie teraz. Demonizowanie, że już dziś przegraliśmy i wcielać się w rolę wasala jest nieuprawnione. Protestuję przeciw takiej sytuacji. Tylko silna PO jest w stanie być partnerem dla Dutkiewicza.

  10.50 - występuje Stanisław Huskowski
  Stanisław Huskowski mówi wprost, że gdy rozpoczął się konflikt z Dutkiewiczem, Platforma we Wrocławiu osłabła. Przypomina, że w wyborach do Rady Miejskiej przegrali z Dutkiewiczem, podobnie jak w wyborach prezydenckich. - Czy możemy mówić, że nadal jesteśmy bastionem PO? Mam wątpliwości - mówi Huskowski.

  Wiceminister ma wątpliwości, czy PO jest w stanie podjąć walkę z Dutkiewiczem. Dodaje, ze sam Tusk oczekuje, że PO we Wrocławiu wyciągnie rękę do Dutkiewicza. - I to zrobił Jacek Protasiewicz - mówił.

  - Jest szansa, by zejść się z Dutkiewiczem. Teraz jest na to szansa, jako partia atrakcyjna. Nie po wyborach, w których możemy dostać 11 procent. Znam Dutkiewicza, przyjaźnię się z nim i wiem, że jest otwarty na to, aby poukładać sobie relacje z naszą partią. Tego życzę nam, wrocławianom i Dolnoślązakom.

  POCZĄTEK RELACJI NA NASTĘPNEJ STRONIE
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (98)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jestem z Toba

   eliasz92 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Brawo Panie Jacku!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Leminga wyznanie wiary

   Credo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Ja jednak wierzę w Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego, stworzyciela Zielonej Wyspy, szybkich kolei, tanich autostrad i stadionów.

   Tusbekistanu oraz wszystkich dotacji z unii widzialnych i...rozwiń całość

   Ja jednak wierzę w Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego, stworzyciela Zielonej Wyspy, szybkich kolei, tanich autostrad i stadionów.

   Tusbekistanu oraz wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych.

   I w jednego Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez PeO został stworzony przed wszystkimi długami.

   Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, Fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, jak w PRL prawda o zbrodni w Katyniu.

   FAKTY przez Lisa stworzone i przez bzdurczoka Durczoka mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało.

   On to dla nas zstąpił z Kremla by z Pawlakiem POdpisać na 25 lat "najtańszą" w UE umowę gazową, ku radości Putina.

   A za sprawą Angeli POchodzącej z POlski, przyjął miliardy z UE i został przez nią POklepany, za dziadka w Wehrmachcie.

   POd Władimira i Angeli namową, POnownie został wybrany jak oznajmia OBOP.

   Wstąpił do rządu, siedzi po prawej Bronka i lewej Palikota, skąd POwtórnie przyjdzie w chwale a agresja jego wobec Kaczynskiego i Rydzyka nigdy się nie skończy.

   Wierzę w pancerną brzozę zdradkę i Radka jej ożywiciela, który od Tuska pochodzi i wspólnie odbierają uwielbienie i chwałę od Władimira z KGB i z WSI, za zgodę na "katastrofę" POd Smoleńskiem.

   Wierzę w kryzys UE, wydłużony czas do emerytury, oczekiwanie na lekarzy specjalistów i eutanazję dla przewlekle chorych jako odpuszczenie grzechów.

   Cieszę się z bezrobocia, pragnę tylko wódki, suchego chleba, haszu, marychy i dopalaczy.

   Nie oczekuję Świąt Niepodległości a WOŚPu, Woodstocku,feministycznych manif i niekończących się parad miłości.

   Nie lubię prawicy, kleru, AKowców i ich filmu Czas Honoru.

   Uwielbiam Stawkę i Hansa Klossa z NKWD oraz Kiepskich, Wojewódzkiego, Ranczo i Taniec z gwiazdami.

   Uwielbiam Tuska, Millera, Palikota, Kwaśniewskiego, Michnika, Urbana i Wałęsę. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   maŻenie

   Jerzy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   A mnie się marzy kurna chata....
   BEZ POLITYKÓW !!!!!!... tra lala lalala

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   przestńcie opowiadać bajki

   qwerty (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Protasiewicz ma rację - właśnie wojna z Dutkiewiczem doprowadziła do tego co jest obecnie.
   Widzieliście sondaż na najskuteczniejszego polityka wrocławskiego? Jarosław Duda 19 tysięcy głosów....rozwiń całość

   Protasiewicz ma rację - właśnie wojna z Dutkiewiczem doprowadziła do tego co jest obecnie.
   Widzieliście sondaż na najskuteczniejszego polityka wrocławskiego? Jarosław Duda 19 tysięcy głosów. Ciekawe gdzie jest ta popularność? Jest senatorem i ministrem i od dawna jego działalności we Wrocławiu nie widać skąd takie poparcie? I kto rzeczywiście głosował? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   organ Times zablokował forum, dlatego w tym miejscu wpis do nw. linku

   Berbla i Holdek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Od wczoraj kolejna nazwa wiernej frakcji ona platforma obywatelska i pod stałą wodzą Palikota, a także co rusz przetwarzająca się w inny kretynizm, zwie się "Twój Ruch". Czyli można śmiało...rozwiń całość

   Od wczoraj kolejna nazwa wiernej frakcji ona platforma obywatelska i pod stałą wodzą Palikota, a także co rusz przetwarzająca się w inny kretynizm, zwie się "Twój Ruch". Czyli można śmiało powiedzieć i tak; jaki ten Ruch, taka i nazwa. Jednak niewątpliwym jest, iż takimi trafniejszymi byłyby i takie nazwy, jak np.: Oddech PZPR, Ruch Grizzled PZPR. Nadto, na zachodzie UE piszą o tym, że W-wa od dn. 13-października zostaje odzyskana przez Warszawiaków. A zatem, wielkie nasze ukłony dla światłych Warszawiaków i dla sympatyków PiS!
   http://www.polskatimes.pl/artykul/1009385,znamy-nazwe-nowej-partii-janusza-palikota-ruch-palikota-przeksztalci-sie-w,id,t.html
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   @Berbla i Holdek

   wieszcz

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Zawsze wzruszała mnie ta chrześcijańska miłość bliźniego u fan(atyk)ów PiS-u. Trzymajcie tak dalej.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Protasiewicz odkręca korek w dnie tonącej łajby PO.

   wrocławianin, nie z Mikstatu (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 3

   W ten sposób Protasiewicz pcha wrocławian w łapy PiS.
   Wypada podziękować Protasiewiczowi za ten "gest". Niewątpliwie Protasiewicz wraz z kochanym nagle przez niego Dutkiewiczem zobaczą nasz...rozwiń całość

   W ten sposób Protasiewicz pcha wrocławian w łapy PiS.
   Wypada podziękować Protasiewiczowi za ten "gest". Niewątpliwie Protasiewicz wraz z kochanym nagle przez niego Dutkiewiczem zobaczą nasz "gest" przy urnie wyborczej.
   DO PRACY, PARTACZE!! NA WŁASNYM, NIE ZA PUBLICZNE !!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Żenada- chcą podziału łupów. Dudi nie lubi się dzielić

   wc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   I PO co ta hucpa z wyborami ? PO i tak ma przechlapane w mieście.Na nic nie zda się kajanie przed Dutkiewiczem ,który także ma u wrocławian pozamiatane.To tylko świadczy o słabości PO.Dutkiewicz ma...rozwiń całość

   I PO co ta hucpa z wyborami ? PO i tak ma przechlapane w mieście.Na nic nie zda się kajanie przed Dutkiewiczem ,który także ma u wrocławian pozamiatane.To tylko świadczy o słabości PO.Dutkiewicz ma swoją klikę i nie jest mu POtrzebna jeszcze jedna do koryta.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ###@@ Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

   &&& eks PO (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 7

   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

   Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

   Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo...rozwiń całość

   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

   Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

   Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

   Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

   Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

   Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

   Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

   Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

   Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

   Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

   Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

   Przepraszam z całego serca.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   @&&& eks PO

   wieszcz

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Przestań d..ę ludziom zawracać partią, która nawet przeciwko własnemu koalicjantowi zmontowała policyjną (CBA) prowokację z zamiarem pogrążenia A. Leppera i przejęcia posłów Samoobrony. A może...rozwiń całość

   Przestań d..ę ludziom zawracać partią, która nawet przeciwko własnemu koalicjantowi zmontowała policyjną (CBA) prowokację z zamiarem pogrążenia A. Leppera i przejęcia posłów Samoobrony. A może jesteś z młodzieżówki i nie wiesz co się siedem lat temu w Polsce działo, bo wtedy jeszcze boso za orkiestrą biegałeś? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wklejasz to palancie na wszystkich forach

   stach (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   idz do prezesa zobacz czy były wybuchy ... u niego w majtach.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   EEEEE LICZYŁEM ŻE WYGRA TEN NIŻSZY TROLL

   STACH (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   NO TEN, PODOBNY DO WROCŁAWSKICH KRASNALI .

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Michał

   Michał (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 5

   Było to żałosne jak goście zjazdu (Pan Jurkowlaniec i Skorupa) zamiast ogólnych życzeń przystąpili do ataku na Pana Protasiewicza, nie dziwił mnie takowy przez Panią Wolak, P. Charłampowicza i...rozwiń całość

   Było to żałosne jak goście zjazdu (Pan Jurkowlaniec i Skorupa) zamiast ogólnych życzeń przystąpili do ataku na Pana Protasiewicza, nie dziwił mnie takowy przez Panią Wolak, P. Charłampowicza i innych "ciągle młodych". Delegaci słuchali tego z żażenowaniem!!!!! i jak ktoś był niezdecydowany na kogo głosować tak po tym ataku "prominentów z I rzędu" głosowali za Protasiewiczem. Trochę kultury, bo to co Państwo "prominenci" pokazaliście było żenujące i stąd tak sromotna porażka.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   @Michał

   wieszcz

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   Rozumiem, że był Pan uczestnikiem tego zjazdu, że wie Pan iż: "Delegaci słuchali tego z żażenowaniem!!!!! i jak ktoś był niezdecydowany na kogo głosować tak po tym ataku "prominentów z I rzędu"...rozwiń całość

   Rozumiem, że był Pan uczestnikiem tego zjazdu, że wie Pan iż: "Delegaci słuchali tego z żażenowaniem!!!!! i jak ktoś był niezdecydowany na kogo głosować tak po tym ataku "prominentów z I rzędu" głosowali za Protasiewiczem." zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Moze wreszcie to Pan Protasiewicz doceni rozne inicjatywy mlodych.

   Roman (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 7

   Gratulacje dla pana Protasiewicza.
   Choc uwazam ze i tak PO na arenie krajowej jest skonczone.
   Przez oszuliwanie spoleczenstwa przez wiele lat u steru partia ta jest w pOlsce skonczona.
   Ale z...rozwiń całość

   Gratulacje dla pana Protasiewicza.
   Choc uwazam ze i tak PO na arenie krajowej jest skonczone.
   Przez oszuliwanie spoleczenstwa przez wiele lat u steru partia ta jest w pOlsce skonczona.
   Ale z drugiej strony jest szansa na realne wspoldzialanie wszystkich partii we Wroclawiu i wyprowadzenie dzialan we Wroclawiu na "prosta", bo do tej pory najwiecej na rozgrywkach partyjnych ucierpieli tylko Wroclawianie.
   Z drugiej strony to jest szansa dzieki Panu Protasiewiczowi na wypromowanie zdolnej mlodziezy wroclawskiej do zarzadzania Wroclawiem.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To sie nazywa parcie na kasę.

   były wyborca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Chyba żartujesz. Protasiewicz i świeży powiew. Przecież to żołnierz Tuska i klakier. Tusk z tym Panem chcą mieć tylko dostęp do miejskiej kasy. Wrocławian maja głęboko w d..........Dutkiewicz nie...rozwiń całość

   Chyba żartujesz. Protasiewicz i świeży powiew. Przecież to żołnierz Tuska i klakier. Tusk z tym Panem chcą mieć tylko dostęp do miejskiej kasy. Wrocławian maja głęboko w d..........Dutkiewicz nie jest głupi. Sam woli trzepać kasę ze swoimi, "sprawdzonymi" kolesiami. Dlatego właśnie powinniśmy im wszystkim POkazać środkowy palec w wyborach do samorządu.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   @Roman

   wieszcz

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 4

   Pisze Pan: - "Przez oszuliwanie spoleczenstwa przez wiele lat u steru partia ta jest w pOlsce skonczona." No, to faktycznie w pośle Protasiewiczu znalazł Pan wzór cnót wszelakich do naśladowania....rozwiń całość

   Pisze Pan: - "Przez oszuliwanie spoleczenstwa przez wiele lat u steru partia ta jest w pOlsce skonczona." No, to faktycznie w pośle Protasiewiczu znalazł Pan wzór cnót wszelakich do naśladowania. Gratuluję idola.

   http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/poslowie-mogli-dopuscic-sie-wyludzenia-eurocwaniacy-oddajcie-pieniadze_179276.html

   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9375446,304_euro_dla_europosla__za_jeden_podpis.html?order=najnowszezwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niech on bedzie pierwszym ktory postawi na mlodziez.

   Agnieszka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

   To przez ignorancje Tuska i tej calej kliki mieszkam poza Polska. Choc nie narzekam.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo