Wrocław: Poranne godziny szczytu. Sprawdź, gdzie są...

  Wrocław: Poranne godziny szczytu. Sprawdź, gdzie są największe korki (LISTA ULIC)

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Średnia prędkość we Wrocławiu tuż przed godziną 8 wyniosła 33 km/h. Na wielu ulicach jednak zamiast jazdy, trzeba swoje odstać w korkach.
  Centrum miasta stoi od ul. Traugutta i pl. Społecznego, poprzez ul Oławską, pl. Dominikański, ul. Piotra Skargi i Kazimierza Wielkiego.

  Średnia prędkość do 10 km/h wydłuży podróż kierowców, którzy wybrali trasę przez ulice: Podwale od pl. Jana Pawła II do pl. Orląt Lwowskich, Legnicka przy pl. Jana Pawła II i przy pl. Strzegomskim, Sokolnicza i Braniborska, Strzegomska przy skrzyżowaniu z Klecińską, Lotnicza, Popowicka i Pilczycka przy skrzyżowaniach z Milenijną, Kosmonautów przy skrzyżowaniu ze Starogajową i później Jeleniogórską, Osobowicka i Bałtycka do mostu Osobowickiego i dalej w kierunku centrum na ul.
  Reymonta, Trzebnicka, Słowiańska, Jedności Narodowej przy skrzyżowaniach z Nowowiejską i Daszyńskiego, al. Poprzeczna, Mickiewicza, Strachocińska, Swobodna, Ślężna od skrzyżowania z Dyrekcyjną do skrzyżowania z Kamienną, al. Wiśniowa do skrzyżowania ze Slężną, al. Armii Krajowej do skrzyżowania z Borowską, skrzyżowanie Borowskiej ze Świeradowską, Zwycięska przy skrzyżowaniu z al. Karkonoską.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama