Polska - Bułgaria 2:3. Żegnamy się z mistrzostwami Europy [WYNIK, ZDJĘCIA]

red
Polska przegrała po tie-breaku z Bułgarią 2:3 i odpadła z ME. Polacy byli gospodarzami turnieju, w meczu barażowym prowadzili w setach 2:0, a w ostatnim secie 9:6. Mimo tego nie dali rady rozstrzygnąć meczu na własną korzyść.

Polska - Bułgaria 2:3 (25:22, 25:22, 20:25, 24:26, 16:18)

Polska: Nowakowski (9), Możdżonek (11), Bociek (26), Kurek (18), Winiarski (16), Żygadło, Zatorski (libero) oraz Drzyzga (2), Kubiak (4), Ruciak, Wiśniewski

Bułgaria: Nikołow (6), Josifow (3), Sokołow (35), Skrimow (13), Aleksjew (14), Bratojew Georgi (1), Salparow (libero) oraz Miłuszew, Penczew i Todorow (5)

W ćwierćfinale Bułgarzy zagrają w środę, również w Ergo Arenie, z triumfatorem grupy D Niemcami.

Materiał oryginalny: Polska - Bułgaria 2:3. Żegnamy się z mistrzostwami Europy [WYNIK, ZDJĘCIA] - Gazeta Wrocławska