Artur Gwóźdź najlepszy w styczniu

WoK
Dobiegło końca głosowanie na Sportowca Stycznia według Czytelników Gazety Wrocławskiej. Został nim Artur Gwóźdź, który przywiózł z Lizbony złoty medal ME w Brazylijskim JiuJitsu.

To reprezentant prężnie rozwijającego się klubu WROXGYM. W Portugalii na podium stanęło także pięciu innych jego zawodników: Jakub Długosz, Paweł Korycki (srebro) oraz Maciej Merkur i Tomasz Skórkowski (brąz). Drugie miejsce w Plebiscycie na Sportowca Stycznia przypadło siatkarce Impelu Wrocław - Katarzynie Koniecznej, a trzecie koszykarzowi Śląska - Pawłowi Kikowskiemu.

Niebawem ogłosimy listę lutowych laureatów. Mocna winna być kandydatura szczypiornistki Kingi Byzdry, która zdobyła z KGHM-em Metraco Zagłębiem Lubin Puchar Polski, rzucając w finale 14 bramek (26:21 z SPR-em Lublin).