Dawid Podsiadło: „Nie płaczę, gdy ktoś nazwie mnie...

  Dawid Podsiadło: „Nie płaczę, gdy ktoś nazwie mnie celebrytą”

  Anna Konopka

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  „Annoyance and Disappointment” to drugi album Dawida Podsiadły. Trasa promująca album potrwa do marca.

  „Annoyance and Disappointment” to drugi album Dawida Podsiadły. Trasa promująca album potrwa do marca. ©Łukasz Ziętek [O]

  W Opolu zagrał pierwszy koncert na trasie promującej drugą płytę. Dawid Podsiadło opowiada o emocjach, nowych technologiach i o tym, że gry komputerowe potrafią być inspirujące.
  „Annoyance and Disappointment” to drugi album Dawida Podsiadły. Trasa promująca album potrwa do marca.

  „Annoyance and Disappointment” to drugi album Dawida Podsiadły. Trasa promująca album potrwa do marca. ©Łukasz Ziętek [O]


  Koncerty na trasie wyprzedane, druga płyta już pokryła się platyną. Jeszcze nie pokazałeś się na scenie, a emocje sięgnęły zenitu. Teraz będzie już tylko bardzo gorąco...

  To, że tak wiele osób chce mnie znów zobaczyć na scenie, to naprawdę świetna wiadomość. Serio, byłem bardzo zaskoczony, bo dawno nas nie było w różnych miastach.

  Wielu fanów wciąż liczy, że uda się kupić bilety na trasę „Son of Analog Tour”, która promuje twój długo oczekiwany drugi album „Annoyance and Disappointment”. Nie myślisz o dodatkowych wydarzeniach?

  Na razie ich nie planujemy. Obecna trasa wiąże się z dużymi wymaganiami technicznymi, mamy nawet osobną ekipę od świateł, która zajmuje dużo miejsca, a przygotowanie każdego koncertu wymaga sporo czasu.

  To dlatego w miejscach, w których teraz się pokażemy, zrobimy prawdziwe show, dopracowane w każdym calu. Być może później pomyślimy o dostosowaniu się do klubów, które mają mniej miejsca, i w których można zrobić równie atrakcyjny koncert, ale już z mniejszymi wymaganiami.

  Nie tylko fani z niecierpliwością czekają na twoje koncerty. Sam emocjami i sprawami związanymi z trasą, płytą dzielisz się m.in. na oficjalnym profilu na Facebooku, na przykład „Idę trawić to wszystko, co się we mnie kotłuje”. Na jakim etapie jest proces trawienia?

  Na razie jest OK (śmiech). Trasa jest zawsze wielkim przeżyciem, ale teraz pierwszy raz odbieram ją inaczej, tęskniłem już za tym, żeby w końcu pojechać na koncerty. Czekałem na to z ekscytacją, a nie ze strachem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo