Prawdziwy siłacz na dniu otwartym w gimnazjum nr 4

  Prawdziwy siłacz na dniu otwartym w gimnazjum nr 4

  JG

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w wyciskaniu, a jednocześnie aktualny trener Polskiej Kadry Paraolimpijskiej w Podnoszeniu Ciężarów, Dolnoślązak Mariusz Oliwa będzie gościem specjalnym dnia otwartego w Gimnazjum Nr 4 im. Ojca Św. Jana Pawła II we Wrocławiu (ul. Paulińska 14). To jednak nie jedyna atrakcja imprezy, która rozpocznie się w najbliższą sobotę, 16 kwietnia o godz. 10.
  Mariusz Oliwa

  Mariusz Oliwa ©fot. Facebook

  Będzie można spędzić ten czas aktywnie - na sportowo. Rowerzyści skorzystają z serwisu, a ciekawscy będą mogli zobaczyć, jak świat wygląda w narkogoglach i alkogoglach. Na przybyłych gości czeka też dużo innych atrakcji i wyzwań: występy taneczne, pokaz akrobatyczny, quizy językowe. Będzie można zgłębić tajniki zagadek świata przyrodniczego czy podziwiać tajemniczy świat iluzji. W trakcie festynu przygotowany będzie też smaczny poczęstunek.

  Szkoła chce się ciekawie zaprezentować. Jak mówią - gimnazjum tworzy klasy integracyjne, w których dobrze radzą sobie także ci, którzy mają trudności w nauce. Wszyscy traktowani są indywidualnie i z uwagą, a młodzież może realizować się w rozmaitych zajęciach dodatkowych, a także skorzystać z terapii biofeedback.

  Spotkanie zakończy loteria fantowa z ciekawymi nagrodami. Impreza potrwa do godz. 13.
  Wygląda na to, że warto zajrzeć - choć na chwilę.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama