Nasi prenumeratorzy wezmą udział w nocnym koncercie Kapeli...

  Nasi prenumeratorzy wezmą udział w nocnym koncercie Kapeli ze Wsi Warszawa!

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Nasi prenumeratorzy wezmą udział w nocnym koncercie Kapeli ze Wsi Warszawa!
  To wyjątkowa okazja dla miłośników muzyki. Czytaj Gazetę Wrocławską Plus i odbierz dwuosobowe zaproszenie na nocny koncert Kapeli ze Wsi Warszawa, który odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 23.30 w Synagodze Pod Białym Bocianem. Promocja trwa do 23 czerwca - odbiór biletów w redakcji Gazety Wrocławskiej.
  Nasi prenumeratorzy wezmą udział w nocnym koncercie Kapeli ze Wsi Warszawa!
  Dla naszych Czytelników, którzy zdecydują się wykupić miesięczną prenumeratę serwisu plus.gazetawroclawska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Wrocławskiej" w formie pdf, przygotowaliśmy specjalny prezent – dwuosobowe zaproszenie na nocny koncert Kapeli ze Wsi Warszawa, który odbędzie się w sobotę, 24 czerwca w Synagodze Pod Białym Bocianem o godz. 23.30.

  CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI I OTRZYMAĆ BILETY NA KONCERT - KLIKNIJ

  Aby otrzymać bilet, wystarczy wykupić dostęp do miesięcznej prenumeraty serwisu plus.gazetawroclawska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Wrocławskiej" w formie pdf - ZAMÓW TUTAJ
  . Gazeta Wrocławska Plus to internetowa wersja "Gazety Wrocławskiej", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

  CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI I OTRZYMAĆ BILETY NA KONCERT - KLIKNIJ

  Osoby, które skorzystają z promocji, bilety mogą odebrać w dziale marketingu Gazety Wrocławskiej do 23 czerwca do godz. 16.00 przy ul. św. Antoniego 2/4, brama B, 3 piętro.

  Akcja potrwa do 23 czerwca bądź do wyczerpania zapasów. Bilety dostanie pierwszych 3 Czytelników, którzy zdecydują się skorzystać z oferty.

  Zapraszamy!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   POSZUKIWANY

   P.I.K. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Zapewne jak byście wywiesili za nim portret pamięciowy, to nie musielibyście tyle szukać... Po rozboju, więc jakaś kase ma na pewno, a w takich okolicach gdzie on się może znajdować (wioski) to...rozwiń całość

   Zapewne jak byście wywiesili za nim portret pamięciowy, to nie musielibyście tyle szukać... Po rozboju, więc jakaś kase ma na pewno, a w takich okolicach gdzie on się może znajdować (wioski) to sklepy też są oczywiście i przeważnie tam sprzedają strasze osoby... MYŚLENIE NIE BOLI ...zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama