Lato dookoła Wrocławia: Wake Trip Cablepark

  Lato dookoła Wrocławia: Wake Trip Cablepark

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Lato dookoła Wrocławia: Wake Trip Cablepark
  Lato dookoła Wrocławia znów w okolicach Wołowa. Tym razem odwiedzamy wakepark Wake Trip Cablepark. To prawdziwa gratka dla miłośników sportów wodnych. Oprócz ekstremalnych atrakcji wodnych, na gości wakeparku czekają piaszczysta plaża, boisko do piłki plażowej, strefa wypoczynku oraz wypożyczalnia sprzętu. Zobaczcie zdjęcia 360 stopni - rozglądajcie się wokół, posługując się myszką lub gestami.
  Lato dookoła Wrocławia: Wake Trip Cablepark
  - Nasz wakepark jest bardzo kameralnym i jednocześnie przyjaznym miejscem. Stawiamy przede wszystkim na sport, ale również na to, aby zarówno wakeboardziści, jak i osoby im towarzyszące mogły się tu maksymalnie zrelaksować - mówi Olga Pisklewicz, współwłaścicielka ośrodka.  Zobaczcie zdjęcia 360 stopni
  ZOBACZ KONIECZNIE
  http://www.waketrip.pl/


  WIOSNA I LATO DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" i "Lato dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzają gminy, miasta i powiaty na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama