Dzisiaj kalendarz na rok 2017 z Gazetą Wrocławską

  Dzisiaj kalendarz na rok 2017 z Gazetą Wrocławską

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dla Czytelników Gazety Wrocławskiej mamy prezent na Nowy Rok! Już dziś do gazety dołączamy kalendarz z urokliwymi fotografiami miejsc i atrakcji na Dolnym Śląsku. Pytajcie o Gazetę Wrocławską z bezpłatnym kalendarzem w kioskach!
  Dzisiaj kalendarz na rok 2017 z Gazetą Wrocławską
  Każdy miesiąc kalendarza na rok 2017 z serii Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska opatrzony jest fotografią przedstawiającą jednego z laureatów naszego plebiscytu o tym samym tytule. W tym roku na zdjęciach zobaczymy między innymi: Pałac Książęcy we Wleniu, Bystrzycę Kłodzką z lotu ptaka, czy Kościół Pokoju w Jaworze.

  Zapraszamy do kiosków!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Chwila refleksji

   Znajoma ze studiów (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ludzie... Ogarnijcie się. Jak można pisać takie słowa,czy ten sam jad byście pisali gdyby go był ktoś od Was z rodziny czy przyjaciel? Zginął młody człowiek, który żył pełnią życia,ciężko pracował...rozwiń całość

   Ludzie... Ogarnijcie się. Jak można pisać takie słowa,czy ten sam jad byście pisali gdyby go był ktoś od Was z rodziny czy przyjaciel? Zginął młody człowiek, który żył pełnią życia,ciężko pracował na wsystko,miał pasję. Z artykułu nie wynika co dokładnie się stało a od osądzania jest ten na górze. Czytając takie komentarze pełne nienawiści tracę wiarę w ludzi. Trochę współczucia i pokory bo życie jest zbyt kruche. Współczucia dla rodziny i przyjaciół.
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama