Wniosek o 500 zł przez internet: Alior Bank

  Wniosek o 500 zł przez internet: Alior Bank

  MAW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Masz konto w Alior Banku? Zobacz jak złożyć wniosek o 500 złotych na dziecko przez internet. Alior Bank oferuje taką możliwość od 1 kwietnia. Z usługi mogą skorzystać wszyscy posiadacze konta osobistego z dostępem przez internet w Alior Banku. Wniosek o 500 złotych na dziecko trafi online bezpośrednio do systemu informatycznego programu Rodzina 500 Plus.
  Wniosek o 500 złotych na dziecko w Alior Banku krok po kroku

  Wniosek o 500 zł na dziecko będzie dostępny po zalogowaniu się na swoje konto w Alior Banku w sekcji "Centrum produktów" -> "Wniosek Rodzina 500+".

  Część pól zostanie wypełniona automatycznie na podstawie danych posiadanych przez Alior Bank, np. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania. Automatycznie zostanie też uzupełniony numer konta, na które będą trafiać pieniądze.


  Jeśli składasz wniosek o 500 zł na pierwsze dziecko, wydrukuj i wypełnij niezbędne oświadczenia, a następnie je zeskanuj. Będą konieczne jako załączniki do wniosku przez internet.

  Informacje dotyczące załączników:
  − maksymalny rozmiar załączanych skanów to 3,5 MB,
  − maksymalna wielkość pojedynczego załącznika: 500 KB,
  − liczba dokumentów nie może przekroczyć 7 szt.
  − nazwy załączników nie mogą zawierać znaków polskich, specjalnych i spacji oraz muszą być unikalne w ramach jednego wniosku,
  − dopuszczalne formaty plików to .pdf, .jpg, .png.

  Po wypełnieniu wniosku przez internet, będzie go można pobrać na swój komputer tylko raz - tuż po wypełnieniu. Na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz też UPO, czyli urzędowe potwierdzenie odbioru.

  Wypełniony elektronicznie wniosek o 500 złotych na dziecko zostanie przesłany przez Alior Bank do systemu komputerowego "emp@tia" (system obsługujący program Rodzina 500 Plus), skąd trafi do właściwego urzędu gminy lub ośrodka pomocy społecznej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Gry On Line - Zagraj Reklama