10 tysięcy maratończyków na ulicach. Tak biegliście w 9. Nocnym Wrocław Półmaratonie - zobaczcie zdjęcia

Jarosław Jakubczak
Dziesięć tysięcy biegaczy wystartowało w 9. Nocnym Wrocław Półmaratonie. Ulicami miasta przebiegli 21 kilometrów. Jarosław Jakubczak / Polska Press
Dziesięć tysięcy maratończyków wystartowało w 9. Nocnym Wrocław Półmaratonie. Ulicami miasta w wieczornej scenerii pokonali 21 km. Najszybsi biegacze na mecie byli nieco ponad godzinę od startu. Mamy dla Was mnóstwo zdjęć. Zobaczcie, a być może odnajdziecie się na którymś z nich.

Zwycięzcą 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu został wielokrotny mistrz Polski Tomasz Grycko. Na metę na Stadionie Olimpijskim dobiegł z czasem 1:04:59. Kolejne miejsca na podium zajęli Arkadiusz Gardzielewski i Krzysztof Hadas.

Wśród kobiet triumfowała Natalija Semenovych z czasem 1:15:20. Druga na mecie była Olga Kalendarova – Ochal, a jako trzecia dobiegła Paulina Gaj.

Ale tak naprawdę wszyscy byli zwycięzcami. Bo nie tylko o sportową rywalizację – choć ta była na wysokim poziomie - chodzi w biegach maratońskich. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Mamy dla Was mnóstwo zdjęć z trasy i mety na Stadionie Olimpijskim. Zobaczcie.